Tüm Kategoriler
Sepetim

Berjer

Berjer

Filtrele
Takım İçeriğiBir adet berjerden oluşmaktadır.Kumaş İçeriğiKeten kumaş kullanılmıştır.Kumaş ÖzelliğiKeten kumaş kullanılmıştır.İskelet MalzemesiGürgen ağacından üretilmiştir.Oturum YumuşaklığıYumuşakOturum Minderi Malzemesi30 DNS reflex sünger üzerine 5 cm kuştüyü sünger ve elyaf kullanılmıştır.Sırt ..
5.500,00 TL
Marka: DİDVANİ
Takım İçeriği1 adet tekliden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetal.Kumaş Özelliğiİthal nubuk kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığı32 DNS HR sünger kullanılmıştır.Ekstra ÖzellikKoltuk BakımıYerden yüksek olması ile alt kısm..
6.875,00 TL
Takım İçeriği1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetalKumaş ÖzelliğiSilinebilir deri görünümlü kumaş ve keten kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığı32 DNS, Orta sert.Koltuk BakımıKoltuklarınızı nemli bezle..
6.500,00 TL
Marka: VİONSE
Takım İçeriği1 adet berjer ve dinlenme modülünden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetalKumaş Özelliğiİthal silinebilir deri görünümlü (nubuk) kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığı32 Dns Orta- SertEkstra ÖzellikKoltuk Bakımı..
31.900,00 TL
Takım İçeriği1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Ayak MalzemesiMetalKumaş Özelliğiİthal polarlı silinebilir nubuk kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığı30 DNS, Orta sert.Koltuk BakımıKoltuklarınızı nemli bezle silerek t..
4.625,00 TL
Wolka Dinlenmeli Berjer Wolka Dinlenmeli Berjer
Yeni Sepette %10 İndirim
Marka: İNSOFA
Takım İçeriği1 adet berjer ve dinlenme modülünden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış boya ile boyanmış paslanmaz metal.Ayak MalzemesiMetalKumaş Özelliğiİthal silinebilir deri görünümlü (nubuk) kumaş kullanılmıştır.Sünger YumuşaklığıYumuşak.Ekstra ÖzellikKoltuk BakımıSırt kısmındaki 12 derecel..
8.625,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)