Tüm Kategoriler
Sepetim

Koltuk Takımları

Koltuk Takımları

Filtrele
Marka: SUDE KOLTUK
Takım İçeriği1 adet üçlü, 1 adet üçlü (yataklı), 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuMotorlu mekanizma ile tek kişilik yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiAhşapKumaş Özelliğiİthal silinebilir deri görünüml..
55.625,00 TL
Arya Koltuk Takımı modern ve rahat tasarımı ile ev dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olabilir. Geniş koltukları ve şık yastıkları ile sadece oturma odanızda değil, çalışma odası, çocuk odası gibi mekanlarda da kullanılabilir. Genellikle koyu renkli tercih edilen Arya Koltuk Takımı, açık renkli dekorasy..
24.812,50 TL
Takım İçeriği2 adet üçlü, 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf  gürgen kereste, kontraplak malzemeden üretilmiştir.Yatak FonksiyonuYatak fonsiyonu bulunmamaktadırAyak MalzemesiMasif kayın ahşap malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal keten silinebilir ku..
30.375,00 TL
Marka: Gk Mobilya
Takım İçeriğiTakım 4+3+1 den oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuBulunmamaktadırAyak MalzemesiAhşap malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.Sünger YumuşaklığıEkstra Özellik35 DNS, HR sünger kullanılmışt..
48.625,00 TL
Takım İçeriğiTakım içeriği 2 adet üçlü, 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuTek kişilik yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiMetalKumaş ÖzelliğiSilinebilir örgü yerli kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığı..
30.125,00 TL
Marka: BMB SOFA
Takım İçeriğiTakım 3+3+1 ürünlerden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSırt mekanizmalı yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiGold ve gümüş renk metal malzeme olabilmektedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.S..
25.500,00 TL
Marka: BMB SOFA
Takım İçeriğiTakım 3+3+1 ürünlerden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSırt mekanizmalı yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiGold ve gümüş renk metal malzeme olabilmektedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.S..
25.500,00 TL
Marka: SUDE KOLTUK
Takım İçeriği1 adet üçlü (Çift Tvli), 1 adet üçlü (yataksız) , 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuTv izleme modülü olarak kullanılmaktadır.Ayak MalzemesiAhşap malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir ..
62.375,00 TL
Takım İçeriğiTakım 4+3+1 ürünlerden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSırt mekanizmasıyla tek kişilik yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiMetal malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumuşaklığ..
59.187,50 TL
Takım İçeriği2 adet üçlü, 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf  gürgen kereste, kontraplak ve profil malzemeden üretilmiştir.Yatak FonksiyonuYatak fonskiyonu bulunmamaktadır.Ayak MalzemesiMetal. Fırın boya ile boyanmış paslanmaz özelliğine sahip..
33.000,00 TL
Takım İçeriğiTakım 3+3+1 ürünlerden oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSırt mekanizmasıyla yatak ve dinlenme fonksiyonu.Ayak MalzemesiAhşap malzemedir.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanılmıştır.Sünger YumuşaklığıEks..
40.375,00 TL
Marka: BMB SOFA
Takım İçeriği2 adet üçlü (yataklı), 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSırt mekanizmasının geriye doğru açılması ile yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiAhşapKumaş Özelliğiİthal silinebilir kumaş kullanıl..
31.375,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)