Tüm Kategoriler
Sepetim

Modern Köşe Takımları

Modern Köşe Takımları

Filtrele
Marka: VİONSE
Alize Premium Köşe Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir salon takımıdır. Köşe koltuk modeli, üçlü,koltuk ve tekli koltuk gibi parçalardan oluşur. Şık ve dayanıklı kumaş tercihi ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek bir takımdır. İsterseniz beyaz re..
48.750,00 TL
Marka: SUDE KOLTUK
Armani Köşe Takımı, İtalyan moda tasarımcısı Giorgio Armani tarafından tasarlanan bir mobilya koleksiyonudur. Armani Köşe Takımı, kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve zengin renk seçenekleri sunar. Bu köşe takımı, geniş ve modern yaşam alanları için ideal bir seçimdir...
51.937,50 TL
Marka: SUDE KOLTUK
Takım İçeriğiTakım içeriği 325x300 cm köşe takımından oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuMotorlu mekanizması ile tek kişilik yatak olabilmektedir.Ayak MalzemesiAhşap.Kumaş Özelliğiİthal silinebilir deri görünümlü kumaş kullanı..
45.562,50 TL
Arya Fonksiyonel Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeken bir mobilya setidir. Köşe koltuk takımı olarak satılan bu ürün,3'lü koltuk ve berjerden oluşmaktadır. İstenildiği takdirde tekli koltuk da satın alınarak set genişletilebilir.Arya Fonksiyonel Köşe Koltuk..
19.500,00 TL
Marka: Zeen Koltuk
Çınar yataklı köşe koltuk birbirine geçişli iki adet koltuk modülünden oluşan, rahat ve kullanışlı bir köşe koltuktur. Hem oturma hem de uyuma fonksiyonlarına sahiptir. Koltuk modülleri arasında yer alan çıkarılabilir yatağı sayesinde misafirleriniz için ek bir yatak oluşturabilirsiniz.Köşe koltuğun..
16.875,00 TL
Marka: BMB SOFA
Craft köşe koltuk takımı, modern ve şık tasarımıyla evinizin en sevilen köşesinde yerini alacak.Takımın ana materyali dayanıklı ahşap ve kaliteli süngerlerdir. Koltukların sırt kısımlarında destek sağlayan dolgu malzemesi kullanılmıştır. Yumuşak ve konforlu oturma hissi sunan bu takım, aynı zamanda ..
21.562,50 TL
Marka: SUDE KOLTUK
Takım İçeriği1 adet köşe takımı full setten oluşmaktadır.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuTv izleme modülü olarak kullanılmaktadır.Ayak MalzemesiAyaklar gürgen ağaçdır.Kumaş Özelliğiİthal taşlanmış nubuk kumaş kullanılmıştır.Sünger Yumu..
68.375,00 TL
Takım İçeriğiİki parça, yataklı oturum ve bazalı dinlenme modüllerinden oluşmaktadır.Kumaş İçeriğiKeten kumaş kullanılmıştır.Kumaş ÖzelliğiKeten kumaş kullanılmıştır.FonksiyonYataklı ve Bazalıİskelet MalzemesiProfil iskelet kullanılmıştır.Oturum YumuşaklığıYumuşakOturum Minderi Malzemesi30 DNS süng..
18.875,00 TL
Marka: DİDVANİ
İstanbul köşe koltuk takımı modern ve şık tasarımı ile ev dekorasyonlarında tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu takımın özellikle büyük ve geniş salonlar için daha uygun olduğu düşünülmektedir.İstanbul köşe koltuk takımı aynı zamanda konforlu bir oturma deneyimi sunmaktadır. Ürün, yüks..
36.625,00 TL
Marka: SUDE KOLTUK
Lora Relax Köşe Koltuk Takımı, şık ve modern tasarımı ile evinizin en keyifli köşelerinden biri haline gelecek. Yumuşak minderleri ve geniş oturma alanları ile konforlu bir oturma deneyimi sunan bu koltuk takımı, dayanıklı bir yapıya sahiptir.Özel olarak tasarlanmış kumaşı ile uzun ömürlü bir kullan..
36.250,00 TL
Marka: Montro Sofa
Takım İçeriği245 x 160 cm köşe.İskelet MalzemesiFırınlanmış ve kurutulmuş 1.sınıf kayın ağacından üretilmiştir.Yatak FonksiyonuSabit.Ayak MalzemesiAhşap. Opsiyonel olarak renk değişikliği yapılmaktadır.Kumaş ÖzelliğiSilinebilir keten kumaş kullanılmıştır.Sünger YumuşaklığıOrta sert. 35 dns hr sünger..
15.750,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)