Tüm Kategoriler
Sepetim

Tv Üniteleri

Tv Üniteleri

Filtrele
Tv Ünitesi MalzemesiKomple ahşap görünümlü sunta lam malzemeden üretilmiştir.Tv Ünitesi AyakAhşap kaplı metal.Ek BilgiGörünümü zenginleştirmek adına ön kısımlarında cnc uygulması yapılmıştır. Çekmece ve üst kapak modülünde metal kulp kullanılmıştır.Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek t..
5.325,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiÜst tablalar sonata lak panelden, alt tabla siyah parlak sunta lam malzemeden üretilmiştir. Üstleri sonata mermer lak paneldir. altlar siyah parlak, gövde mozambik mat rengindedir.Tv Ünitesi AyakAyaklar ahşap, torna ve boyalıdır.Ek Bilgi1 adet alt blok ve 1 adet kapaklı yan blok ..
17.750,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiKomple mdf malzemeden üretilmiştir. Tv Ünitesi AyakAhşap.Ek BilgiDekor amaçlı şömine kullanılmıştır. Şöminede ısıtma özelliği bulunmamaktadır.Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süreli güneş ışığından muhafaza ediniz...
23.875,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiKomple mdf malzemeden üretilmiştir. Tv Ünitesi AyakAhşap.Ek BilgiDemonte parçaları bulunmaktadır.Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süreli güneş ışığından muhafaza ediniz...
20.625,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiÜst kısımları mermer desenli high gloss malzemeden üretilmiştir. Gövde ve ön yüzey kısımlarında temperli ayna kullanılmıştır.Tv Ünitesi AyakKrom metal.Ek BilgiGörünümü zenginleştirmek adına dekoratif şömine kullanılmıştır.Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizley..
29.262,50 TL
Lamira şömineli TV ünitesi, modern ve şık bir tasarıma sahip bir ünitedir. İçerisinde elektrikli bir şömine bulunur ve böylece ortamda sıcaklık ve ferahlık sağlar. Ünite, geniş bir televizyonu kolayca destekleyebilen bir üst bölmeden ve saklama çekmeceleri, rafları ve dolapları ile iletişim malzemel..
21.825,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiMDF malzeme üzerine lake boyalıdır.Tv Ünitesi Ayakmetal ayak kullanılmıştır.Ek Bilgi1 adet orta blok ve 2 adet yan bloktan oluşmaktadır.  Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süreli güneş ışığından muhafaza ediniz. Metal olan kısım..
45.050,00 TL
Marka: Gk Mobilya
Tv Ünitesi MalzemesiÜst tabla camdan üretilmiştir. MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir.Tv Ünitesi AyakAyaklar metal malzemedir.Ek Bilgi1 adet alt bloktan,1 adet raflı üst bloktan oluşmaktadır. Yavaşlatıcı özellikli ray ve menteşe kullanılmıştır. Mobi..
25.750,00 TL
Tv Ünitesi MalzemesiÖn yüzler mdf ve lake boyalıdır. Gövde kısımları sunta lam malzemeden üretilmiştirTv Ünitesi AyakAhşap.Ek BilgiGörünümü zenginleştirmek adına ön kısımlarında ahşap kulp kullanılmıştır. Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süreli güneş ı..
9.150,00 TL
Takım İçeriğiTv alt modül ve üst rafları.Tv Ünitesi MalzemesiSunta lam malzemeden üretilmiştir.Tv Ünitesi AyakMetal.Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süreli güneş ışığından muhafaza ediniz. Metal olan kısımları kuru bez ile silmeniz önerilir...
12.250,00 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)